نرم افزار افزایش کیفیت و تبدیل فیلم خام به ویدئو های دیجیتالی حرفه ای – FilmConvert Pro Stand-Alone v1.02.30 x64

تبدیل فیلم

 

این نرم فزار برای تبدیل فیلم های خام اولیه به ویدئوهای دیجیتالی حرفه ای و با کیفیت است که با فراهم نمودن ابزارهای مورد نیاز در قالب یک رابط کاربری نسبتا قوی امکانی را فراهم نموده است تا به راحتی و با صرف کمترین زمان در ویرایش ویدئوهای خام، به بهترین نتیجه دست یافت و ویدئو های با کیفیت و خلاقانه ای را برای هر سبکی خلق نمود.

راش فیلم

FilmConvert برای راحتی کاربران، پروفایل های کاری مناسبی را ارائه کرده که هریک مربوط به یکی از استایل های دوربین های محبوب و پر کابرد هستند تا کاربر بتواند برای ویرایش فیلم خام (راش)در راستای رسیدن به یک نتیجه عالی و دقیق از پروفایل و تنطیمات متناسب با دوربینی که به وسیله آن به ضبط فیلم پرداخته است، استفاده کند. از آنجایی که این پروفایل ها شامل اطلاعات دقیقی درباره هر استایل عکس (Camera Picture Style) متعلق به دوربین ها و تنظیمات آن ها هستند می توانند در ایجاد نتایج خارق العاده بسیار تاثیرگذار باشند.

راش فیلم

 

همانطور که می دانید کوچکترین ذره میکروسکوپی تشکیل دهنده تصویر Grain نامیده می شود و یکی از قابلیت های پیشرفته این نرم افزار اسکن کوچکترین ذرات فیلم (یا همان گرین ها) تا ۶K است. این نرم افزار از الگوریتم های پیشرفته ای برای اسکن گرین ها استفاده می کند و برای بهبود کیفیت فیلم، به مدلسازی واقع گرایانه گرین های لازم می پردازد. گرین هایی که این نرم افزار اضافه می کند تنها یک لایه افزوده شده روی تصاویر فیلم نیستند بلکه  بر اساس رنگ لایه های زیرین به دقت محاسبه شده و سپس ادغام می شوند.

راش فیلم

 

قابلیت های کلیدی و مهم نرم افزار FilmConvert Pro Stand-Alone:
– افزایش کیفیت فیلم های خام اولیه
– ساخت ویدئوهای دیجیتالی فوق العاده از فیلم های خام(راش)
– ارائه مجموعه از پروفایل های تنظیمات برای ویرایش فیلم های گرفته شده با دوربین های پرطرفدار
– افزودن گرین های واقع گرایانه به فیلم خام
– مدلسازی دقیق و واقعی رنگ بر حسب گرین ها
– بازسازی ساختار دانه فیلم (grain structure) و پاسخ طیفی (spectral responses) متعلق به انواع فیلم استوک ها مدرن از Kodak به FujiFilm
– سرعت بالا
– و …

راش فیلم

حداقل سیستم مورد نیاز

– Windows 10 highly recommended
– Windows 7 supported, however final exported video files must be under 4GB
– x64 Operating System.
– Minimum resolution of 1366×768
– OpenGL 4.0 Core version capable graphics card with at least 1GB of memory

 

 

مرجع :  https://www.filmconvert.com/app/desktop