سوالات متداول

آرشیو آنلاین فیلم خام

 • راش فیلم چه خدمتی ارائه میدهد؟

راش فیلم ویدیوهای خام وفیلم های راش (فیلمهای تدوین نشده) را برای تهیه محتوای ویدیویی با نازلترین قیمت و بصورت آنلاین به تولید کنندگان آثار ویدیویی ارائه میکند.

 

 • منابع آرشیوی راش فیلم برای چه نوع کارهایی مورد استفاده دارد؟

برای کمبود تصاویر فیلم های مستند، تیزر های تبلیغاتی، کلیپ های ویدیویی، نماهنگ ها، گزارش های سازمانی، فیلم های آموزشی، برای شبکه های تلویزیونی و یا برای نشرو توزیع در فضای مجازی مورد استفاده قرار میگیرد.در اصل راش فیلم آرشیو شخصی هر تولید کننده محتوای ویدیویی است.

 

 • استفاده کنندگان این فیلم ها چه کسانی هستند؟

مستندسازان، اعم از تهیه کنندگان، کارگردانان، تدوینگران و کاربران فضای مجازی که نیاز به تصاویر خام ویدیویی با موضوعات گوناگون دارند که در روند تولید آثارشان به آنها نیاز پیدا کرده و یا میخواهند با هزینه کم آن تصاویر را تهیه کنند.

 

 • از چه راههایی میتوان به موضوعات این آرشیو دسترسی داشت؟

منابع موجود در آرشیو راش فیلم از دو طریق قابل دسترسی است. یکی از طریق سرچ موضوعی که بر اساس کلید واژهای خاص و مورد نظر کاربر در بخش وسط بالای صفحه اصلی قابل سرچ و جستجو است. و دیگری از طریق دسته بندی های موضوعی است که در ستون کناری سمت راست صفحه اصلی قابل رویت است.

به این صورت که موضوعات بر اساس سرفصل های کلی دسته بندی شده و روبروی هریک  از عناوین موضوعی با کلیک بر روی علامت بعلاوه (+) به زیر فصل های موضوعی آن دسته وارد میشوید. که بصورت تو در تو با ساختار درختی قابل دسترسی است.

 

 • آیا تمامی فیلم ها قبل از خرید قابل دیدن هستند؟

بله ، تمامی فیلم ها در این سامانه پس از انتخاب قابل نمایش است که شما فایل پیش نمایش آنها را رویت میکنید.

 

 • چرا فیلم های پیش نمایش کیفیت پایینی دارند؟

بدلیل اینکه فیلم های موجود با کیفیت و ابعاد بالا هستند و در نتیجه حجم بالایی دارند. ما برای سهولت و سرعت بیشتر کاربر آنها را در ابعاد ۲۰۰   * ۳۲۰ قراردادیم.

 

 • آیا امکانش هست قبل از خرید، فیلم انتخاب شده را با کیفیت اصلی دید و سپس اقدام به خرید کرد؟

بله، در صورت که تاکید بر این امر داشته باشید میتوانید با بخش پشتیبانی تماس بگیرید و درخواست فایل پیش نمایش اصلی را بنمایید. و همکاران ما لینک فایل (البته با واتر مارک و یا با حک تایم کد) مورد نظر را برای شما ارسال میکنند.

 

 • چطور میتوان چند فیلم را گزینش و انتخاب کرد و بعدا آنها را خریدار کنیم؟ ویا مثلا فیلم های منتخب را قبل از خرید به رویت کارگردان و یا فرد دیگری رسانده و با مشورت گروهی اقدام به خرید کرد؟

این امکان از طریق اشتراک گذاری فراهم است. به این صورت که پس از انتخاب هر فیلم در زیر آن، گزینه های شبکه های اجتماعی، (بیش از ۲۰ شبکه اجتماعی) لینک فیلم را از طریق یکی از آنها برای خود و یا افراد دیگر ارسال کنید.

 

 • منابع آرشیو راش فیلم به همین موضوعات و تصاویر محدود شده است؟

خیر، ما در طول ۸ سال منابع گسترده ایی را با موضوعات بسیار زیاد جمع آوری کرده ایم که روزانه درحال بارگذاری و توسعه آرشیو هستیم. و بصورت لحظه ایی درحال افزایش آنها هستیم.

 

 • چگونه میتوان از بارگذاری فیلم های جدید مطلع شد؟

با درج ایمیل خود در پایین ستون کناری سمت راست صفحه اصلی از بارگذاری تصاویر جدید توسط ایمیل با خبر میشوید.

 

 • آیا تصاویر رایگان هم دارید؟

بله، تصاویر بسیارزیادی موجود است که رایگان عرضه شده، و به دو صورت قابل دسترسی است. یکی از طریق گزینه رایگان در سرفصل های موضوعی و دیگری از طریق سرچ کلمه –رایگان- در بخش سرچ میتوان دسترسی داشت.

 

 • اگر فیلمی در سایت موجود نباشد و ممکن است در منابعی که بارگذاری نشده باشد.آیا قابلیت دسترسی قبل از بارگذاری در سایت وجود دارد؟ آیا میتوان درخواست داد؟

بله در صورتیکه تصویری سفارش داده شود، و فرصت کافی وجود داشته باشد، امکان بررسی درخواست وجود دارد.

 

 • بنده مستند ساز هستم و تصاویر زیادی را در طول سال ها جمع آوری کردم آیا میتوانم از طریق شما (راش فیلم) عرضه کنم؟

بله، شما میبایست فهرستی ازموضوعات، مشخصات ( فرمت – ابعاد و…) پلان ها و یا سکانس های خود را از طریق یکی از راههای ارتباطی با ما، ارسال نمایید. و همکاران ما با شما تماس گرفته که به دو صورت با شما همکاری میکنیم . یا تصاویر خریداری میشود و یا در سامانه راش فیلم با حفظ منافع طرفین منابع شما را عرضه میکنیم.