درباره ما

راش فیلم اولین و تنها بانک تصاویر حرفه ای و باکیفیت در ایران است که به صورت اختصاصی، آرشیوی غنی از فیلم هایی، با موضوعات گوناگون تشکیل شده تا کلیه فیلم سازان وتهیه کنندگان محتوای ویدیویی را در رسانه های دیداری و فضای مجازی یاری نماید.

راش فیلم با همیاری و تشویق جمعی از فیلمسازان (گروه فیلمسازان پندار) در طی سالها، با گردآوری فیلم های متنوع با طبقه بندی موضوعی از هر آنچه که شما به آن نیاز دارید شکل گرفته است. که این روند ادامه داشته و بصورت مداوم به این مجموعه افزوده میگردد.

ما هزینه های شما را در تولید و تصویربرداری کم نموده ایم و دغدعه تهیه تصاویر خاص و بعضا نایاب وپر هزینه را برای شما مرتفع کرده ایم.راش فیلم آرشیو شماست.

امیدواریم نقطه نظرات خود را به ما منعکس نموده، تا خواست شما را به نحو مطلوب به انجام رسانیم. رهنمودها و دیدگاه های شما، مارا در انجام این خدمت یاری می نماید.

راش فیلم تابع قوانین رسمی جمهوری اسلامی ایران است. و رعایت آن را ملاک عمل خویش قرارداده است. و اعلان می کند مسولیت هرگونه بهره برداری و استفاده غیر مجاز از تصاویر، به عهده شخص استفاده کننده است . وراش فیلم هیچ مسولیتی در قبال نحوه استفاده و بهره برداری از آنها را ندارد.